FC Gowidlino - GTS Pruszcz Gdański 1:1

CENNY PUNKT NA WYJEZDZIE

W dniu 11 kwietnia 2015 drużyna AP Straszyn udała się na mecz wyjazdowy do Gowidlina. W rundzie jesiennej wygraliśmy, z tą drużyną 4:3, strzelając bramkę w doliczonym czasie.

Mecz dwóch liderów w grupie zapowiadał się interesująco. Nasza drużyna mimo braku trzech kluczowych zawodników przystąpiła do walki bardzo zmotywowana. Mecz stał na wysokim poziomie akcja za akcja zarówno gospodarze jak i My. Kilka wspaniałych interwencji bramkarskich na wysokim poziomie, ale niestety to My tracimy pierwsi bramkę. Po przerwie wszystko stawiamy na jedną kartę, gramy trojką w obronie, widać że jesteśmy drużyną która nie odpuści. Walczymy i ambitnie gramy. Pod koniec meczu Kuba Baranowski rajdem z lewej obrony przechodzi prawie całe boisko zostaje sfaulowany – sędzia wyrzuca na 3min zawodnika gospodarzy. Do rzutu wolnego podchodzi „Misiek”, i po jego strzale cieszymy się z wyrównującej bramki. Końcówka meczu to akcja za akcją gospodarze jak i My chcieliśmy mieć te 3 punkty. Sędzia odgwizduje koniec meczu, wynik 1:1. Tak wiec mamy 1 punkt i nadal jesteśmy liderami.

Klik-Baranowski, Jakielaszek, Ostrowski, Moniński, Michalski, Czeremański, Kachniarz, Surdyn Ponadto Siwak, Krasuski, Dziadek, Filasiński, Gilewski,