Kolejne zwycięstwo GTS Straszyn - Kaszubia Kościerzyna 2:1

W dniu 24.05.2014, w piękną słoneczną pogodę Nasza drużyna udała się na mecz do Kościerzyny, aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną Kaszubią. Był to mecz 2 drużyn z górnej połówki tabeli. Jako LIDER naszej grupy przystąpiliśmy pewnie do gry, niestety już w drugiej minucie straciliśmy bramkę – (katastrofa).Pierwsza połowa to ataki Nasze jak i przeciwnika niestety bramki wyrównującej nie zdobywamy. W przerwie, po męskiej rozmowie z chłopakami widać poprawę stylu gry. Jesteśmy drużyną która narzuca swój rytm gry, czego efektem jest wyrównująca bramka z głowy przez Bartka Ćwieka. Nadal nie odpuszczamy i gramy o zwycięstwo. W 20 minucie drugiej połowy meczu atomowym uderzeniem z 35metrów Mateusz Michalski zdobywa drugą bramkę. Euforia na ławce rezerwowych jak również na trybunach. Pod koniec mogliśmy podwyższyć jeszcze wynik ponieważ trafiamy w poprzeczkę oraz w słupek. Jednak mecz i tak kończy się wynikiem 2-1 Naszym Zwycięstwem.

Dziękujemy rodzicom, za liczne przybycie na mecz i wsparcie.

Wystąpili:Łukasz Klik – Wojciech Moniński, Łukasz Kornacki, Jakub Filasiński, Bartosz Ćwiek, Michał Jakielaszek, Krzysztof Dziewulski, Mateusz Michalski, Przemysław Surdyn,- Kacper Gilewski, Adrian Krasuski, Jakub Baranowski, Patryk Siwak, Oskar Ostrowski, Sebastian Czeremański,Jakub Kachniarz

Trenerzy: Paweł Kiedyk,Rafał Rzepecki