KOLEJNY SUKCES NASZEJ DRUŻYNY !!!

KOLEJNY SUKCES NASZEJ DRUŻYNY

Dnia 17.01.2015 Nasza drużyna udała się na I edycję turnieju piłki halowej „Bielawa Santana Cup 2015”do Wielkiego Klincza. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn z województwa pomorskiego. Trafiliśmy do grupy A razem z FC Gowidlino, Jantar Ustka, Radunia Stężyca oraz Santana I Wielki Klincz.

Początek turnieju nie należał do udanych. Pierwszy mecz chłopacy zupełnie przespali i przegrali 1:2 z FC Gowidlino, pomimo że do pewnego momentu prowadzili 1:0.

W kolejnych meczach gra chłopcom wychodziła zdecydowanie lepiej. Pokonaliśmy kolejno Jantar Ustka 1:0, Radunie Stężyca 6:0 oraz Santanę Wielki Klincz 1:0

Grę w grupie zakończyliśmy na drugim miejscu, które gwarantowało udział w półfinale gdzie spotkaliśmy się z niespodzianką turnieju GTS Przywidz. Po bardzo wyrównanym meczu i bezbramkowym remisie sędzia zadecydował o rzutach karnych, w których zachowaliśmy zimną krew i wygraliśmy 5:4.

W finale zmierzyliśmy się z FC Gowidlino. Młodzi piłkarze ze Straszyna chcieli zrewanżować się za porażkę w meczu grupowym. Przystąpili zmotywowani, czego efektem było wyjście na prowadzenie po pięknym rajdzie przez całe boisko Wojtka Monińskiego. Niestety minutę przed końcem piłkarze z Gowidlina wyrównali i również z nimi musieliśmy zmierzyć się w rzutach karnych. Szczęście jednak Nas nie opuściło i tym razem znowu okazaliśmy się lepsi wygrywając 3:4.

Co więcej, Koronę Króla Strzelców otrzymał również zawodnik Naszej drużyny Łukasz Kornacki, który strzeli 4 gole w całym turnieju.

GRATULACJE!!!

wystąpili: D. Ugniewski, Ł. Kornacki (4br), W. Moniński (1br), J. Baranoiwski, M. Jakielaszek, M. Michalski, P. Surdyn, B. Ćwiek (3br), J. Kachniarz, P. Siwak(1br), A.Krasuski.

Powiązana galeria: