TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W SOMONINIE

22 listopada 2014 Nasza drużyna uczestniczyła w swoim pierwszym turnieju halowym zorganizowanym w Somoninie. W obsadzie 12 drużyn występowaliśmy w grupie B, gdzie zmierzyliśmy się kolejno z Gryfem Słupsk 1:1, GTS Przywidz 4:0 oraz Radunią Stężycą 2:0. Tak wiec po trzech meczach zajęliśmy I miejsce w swojej grupie.

W ćwierćfinale przyszło nam się zmierzyć z GKS Morena Gdańsk. Chłopcy prezentowali taki sam poziom jak w grupie i gładko pokonaliśmy przeciwnika 3:0.

W półfinale zmierzyliśmy się z drużyną, z którą gramy w lidze FC Gowidlino. Cały mecz to my dyktowaliśmy tempo gry, czego efektem było zwycięstwo 3:0.

W finale trafiliśmy na drużynę z naszego regionu Osiczankę Osice. Co prawda w trakcie meczu nasi chłopcy dominowali nad rywalem, jednak mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Niestety zabrakło trochę szczęścia w zasądzonych przez sędziego rzutach karnych, w których przegraliśmy 2:3.

Turniej zakończyliśmy na II miejscu, ale wyróżnienie dla Najlepszego Zawodnika Turnieju otrzymał „nasz człowiek” Łukasz Kornacki. Gratulacje!

Wystąpili: Ł.Klik, Ł.Kornacki, W.Momiński, K.Dziewulski, M.Michalski, B.Ćwiek, J.Baranowski, P.Surdyn, K.Gilewski