Turniej Mikołajkowy Piłki Halowej Gdańsk 20.12.2014

W dniu 20 grudnia 2014 drużyna GTS Straszyn wzięła udział w Turnieju „Morena Cup 2014” w Gdańsku. Łącznie rywalizowało 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły.

Początek w wykonaniu reprezentacji gminy Pruszcz Gdański nie należał do udanych. Pierwszy mecz - bezbramkowy remis z AP II Gdynia, w kolejnym porażka z Jaguarem II Gdańsk 0:1. Na koniec rywalizacji w grupie kolejny bezbramkowy remis z Moreną II Gdańsk.

Rywalizację w grupie zakończyliśmy dopiero na trzecim miejscu.

Organizatorzy w regulaminie zaznaczyli ze wszystkie zespoły awansują do ćwierćfinału, w którym trafiliśmy na drugą drużynę z grupy A – Jaguar I Gdańsk, z którą gładko wygraliśmy 2:1. Od tego momentu wszystko zaczęło układać się po naszej myśli. W półfinale nie daliśmy szans AP I Gdynia wygrywając 3:0.

Czekając zmotywowani na wielki finał. Chłopcy ze Straszyna czuli się pewnie, że można wygrać turniej, nie mylili się Pokonaliśmy Jaguar Gdańsk 2:1, tracą bramkę już w doliczonym czasie…

Organizatorzy wybrali tez naszego bramkarza Daniela Ugniewskiego za najlepszego oraz korona króla strzelców wpadła w nasze ręce, a niezawodnym egzekutorem w tym dniu był Przemysław Surdyn z dorobkiem 5 bramek.

Wystąpili: D.Ugniewski – J.Baranowski, M.Jakielaszek, K.Dziewulski, B.Ćwiek, P.Surdyn, K.Gilewski, O.Ostrowski, S.Czeremański, J.Kachniarz, M.Michalski

Trener: P.Kiedyk

GRATULUJEMY!!!